Charakterystyka osoby

Moja praca to moja pasja. To Ty jesteś dla mnie inspiracją. Czuję sport, bo sam jestem aktywny sportowo. Pracuję, bo chcę aby więcej sportowców było silniejszymi i odporniejszymi psychicznie.

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunkach: pedagogika, specjalność: wychowanie fizyczne i zdrowotne oraz psychologia, specjalność: psychologia zdrowia i psychologia kliniczna na Uniwersytecie Łódzkim.

Ukończyłem również podyplomowe studia z psychologii sportu na AWF w Warszawie. Odbyłem specjalistyczne szkolenia I i II stopnia EEG BIOFEEDBACK w zastosowaniach klinicznych oraz w diagnostyce i treningu sportowym, które wykorzystuję w treningu mentalnym oraz neuroterapii.

Jestem uczestnikiem dużego, europejskiego projektu: Multisport Against Physical Sedentary With Support of European Commision, w którym pełnię rolę jako opiekuna merytorycznego, reprezentującego Polskę.

Wykładam psychologię sportu w:

  • - Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
  • - Społecznej Akademii Nauk w Łodzi

 

Współpracuję z:

  • - zawodnikami z Polski i całego świata, prowadząc konsultacje poprzez Skype oraz wizytując ich na miejscu
  • - drużynami sportowymi z całej Polski
  • - Orto Med Sport

 

Sukcesu w sporcie nie osiąga się w pojedynkę. Bardzo ważne w zwyciężaniu jest dobranie odpowiednich ludzi, którzy będą Cię wspierali i dzielili się swoją wiedzą. Wszelkie mądre strategie i zaawansowane, światowe technologie mogą okazać się nieskuteczne bez wspaniałych ludzi, którzy będą je wdrażać. Ja, Paweł Drużek, chce być jednym z nich i pomóc Ci rozwinąć mistrzowski sposób myślenia w sporcie. Dlaczego? Bo wszystko zaczyna się w głowie, a ja zajmuje się profesjonalnym treningiem mentalnym. Pokażę Ci, że sukces nie jest dziełem przypadku, lecz świadomego działania.

Pracuję jako trener mentalny już ponad 8 lat wykonując swoją pracę z pasją i stuprocentowym zaangażowaniem, nieprzerwanie inwestując w swój rozwój.