Charakterystyka osoby

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej oraz Dietetyki. Pasjonat treningu siłowego, funkcjonalnego. dietetyki sportowej i dietoterapii. Zdrowy styl życia towarzyszy mu od wielu lat. Cechuje go cierpliwość i pokora, a na co dzień jest pełen optymizmu !

Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją i zaangażowaniem. Podczas treningów z podopiecznymi chętnie dzieli się zdobytą wiedzą i kładzie nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń. Łukasz jako trener potrafi zmotywować do systematycznej pracy dbając o motywacje. Będziecie mieli okazję poćwiczyć nie tylko ze sztangą i hantlami, ale chociażby z odważnikami kulowymi kettebells, taśmami TRX czy z masą swojego ciała w czym Łukasz jest specjalistą.

Indywidualnie podchodzi do każdego przypadku, zarówno pod kątem doboru aktywności fizycznej jak i żywienia. Dokładnie analizuje przyczyny problemu oraz wnikliwie szuka jego rozwiązania.

Stale się rozwija, liczne szkolenia i kursy z zakresu: dietetyki i suplementacji, treningu siłowego, medycznego oraz funkcjonalnego, świadczą o rzetelnej wiedzy i nabytych umiejętnościach. Nieustanie zagłębia się w aspekty związane z funkcjonowaniem ludzkiego organizmu oraz to jak właściwą dietą i aktywnością fizyczną może poprawić komfort życia swoich podopiecznych.

Łukasz dokona wszelkich starań aby wspólnie osiągnąć wyznaczony cel oraz sprawi, że Twoje życie stanie się lepsze!