Charakterystyka osoby

Studiując na kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, jednocześnie rozpoczęłam poszerzanie swojej wiedzy, kończąc szkolenia z zakresu masażu i odnowy psychosomatycznej. Już jako absolwentka Uniwersytetu Medycznego kontynuuję edukację z zakresu medycyny ortopedycznej metodą Cyriax.

Ze sportem na dobre związałam się kilka lat temu. Głównie trenowałam cross fit i brałam udział w ogólnopolskich zawodach. Obecnie pełnię funkcję sędziego na zawodach tego typu, dlatego szczególną uwagę przywiązuję do standardów i poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Oprócz praktycznego doświadczenia wyniesionego z własnych treningów oraz pracy z podopiecznymi, stale rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach z tematyki metod treningowych, dietetyki oraz suplementacji.

Moim głównym obszarem zainteresowań jest praca nad likwidacją oraz prewencją negatywnych skutków siedzącego trybu życia. W swojej pracy kieruję się przekonaniem, że "życie polega na ruchu i ruch jest jego istotą".

Certyfikaty